Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Nové hry na Zvitezime.cz 2/12

Nove hry 2/12

Nové flash hry na partnerském herním webu Zvitezime.cz zdarma - 2. týden 12/2012

*V tomhle seriálu vám budeme přinášet herní novinky z partnerského herního webu Zvitezime.cz.

Druhý prosincový týden se na serveru Zvitezime.cz roztrhl pytel s flash hrami s vánoční tématikou. Ze šesti novinek, jsou tři povedené kousky vánočně laděné. Herní web Zvitezime.cz navíc prošel menším redizajnem. Takže dnes vám představujeme:

 

1. Cat vs Rats -  Zástupy krys právě objevili vaši lednici. Vašim úkolem je zabránit jim vyrabovat ji. Použít můžete  čtyři zbraně, čtyři speciality, a k dispozici máte čtyři druhy věží. Proti vám stojí spousta krys, občas i ve vozidlech z odpadků.

Tohle je stručný opis hry Cat vs Rats, výborné strategické, obranné flash hry. Variabilita zbraní a vylepšení, a taky nutnost ovládat směr střelby, dělají z hry velmi nadprůměrnou zábavu. Ostatně, bavíme se u ní pořád, protože jako jednu z mála her tohoto typu, jsme ji neprošli napoprvé za 15 minut!

 

  Cat vs RatsCat vs Rats

Cat vs Rats

 

Hodnocení: 8/10

 

2. Christmas Memory 2 - První, z výše zmiňované vánoční nadílky, je puzzle flash hra se zajímavým zpestřením. Klasické pexeso ve vánočním stylu, je totiž v tomto případě okořeněno o rotování a prohazování ukrytých obrázků. Při hraní Christmas Memory 2 budete tedy, kromě paměti, potřebovat taky rychlé reakce.

 

Christmas Memory 2

 
Hodnocení: 6/10

 

3. Xmas Differences 2 - V krásné vánoční scenérii je vaším úkolem najít uvedený počet rozdílů. Hra je to hezká, se skvělou vánoční atmosférou, ale trochu krátká. Rozptyloval taky dost netradiční zrcadlový odraz obrázků, na kterých se hledají rozdíly.

 

Xmas Differences 2

 

Hodnocení: 5/10

 

4. Hidden Christmas 2 - Hra od stejné firmy jako Xmas Differences 2, a velmi podobný dizajn. Princip hry však spočívá v hledání skrytých vánočních předmětů, vyobrazených ve spodní liště. Nevýhodou hry je zase její relativní krátkost. Jinak zábava a vánoční atmosféra na výborné úrovni.

 

Hidden Christmas 2 

Hodnocení: 6/10

 

5. Tuna Growing - V roli Andyho, malého tuňáka, jste vržen do hotové oceánské džungle. Potravinový řetězec je ale neúprosný, a vy jste skoro na samém konci. Hra je zábavná, dynamická, občas zlobí ovládání myší, ale to celkový dojem rozhodně nekazí. Vaším úkolem je požírat menší ryby. To je základní zákon oceánu. Po sežrání dostatečného počtu malých rybek vyroste z malého tuňáka větší ryba. Vyhýbat se ale neustále musíte rybám větším než jste vy. Ty vás totiž neúprosně zbaští. Úkolem je dostat se až na vrchol potravinového řetězce a doslova se projíst až do největší velikosti.

 

 

Hodnocení: 8/10

 

6. Qubed: Mysterious Island - Na závěr druhého týdne byla na serveru Zvitezime.cz uvedena výborná dobrodružná, logická, a akční flash hra podobná Red Ball 4. Rozdíl je hlavně v tom, že ve hře Qubed: Mysterious Island, ovládáte kostku, namísto míčku. Na první pohled zanedbatelný rozdíl, ale v ovládání pohybu a celkové fyzice hry je tvar velmi podstatná veličina. Když k tomu přičteme ještě možnost rozdělit velkou kostku mezerníkem, na kostky dvě, získáme hodiny zábavy a spoustu hlavolamů k překonávání. V dobrodružných hrách typu Red Ball a Qubed tvůrci, na mé překvapení, stále nacházejí nové a nové možnosti zlepšení herního zážitku. Přejeme skvělou zábavu!

 

Qubed: Mysterious IslandQubed: Mysterious IslandQubed: Mysterious Island

 

Hodnocení: 9/10

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit