Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Storage + přístup na internet

Propojte svoje přístroje a vytvořte si váš domácí softwarový server označovaný v IT hantýrce, jako NAS serve, připojit k němu můžete i svá úložiště dat. Budete tak mít svá data pod kontrolou. Výhodou je i snadné nastavení, propojení s routerem.

Přidejte propojení s mediacentrem, televizí, smartphonem, iPhonem, tabletem, přičemž přes internet se k nim dostanete bezpečně odkudkoli.

Přístup přes internet odkudkoli. Díky tomu si budete moci například přes telefon v autě pustit hudbu, kterou máte uloženou doma na NAS serveru.

 

 

Další vychytávky anebo co je také možné

Chcete se dávat na iPadu na digitální televizi? Pořiďte si Trust iPad DVBT Tuner.

Požitek z hraní her na PC mohou zvýšit herní volanty z nabídky firem Logitech či Thrustmaster (například model Thrustmaster T500RS), zatímco Microsoft připravil XBOX a Kinnect ovladače pro PC.

Skvělé jsou také herní brýle, které chrání oči před přílišnou námahou.

Pobavit se můžete i díky webovým kamerám, díky těm nejnovějším můžete i běhm skype rozhovorů přenášet obraz v HD kvalitě. Specialitou je skype webcam pro TV Panasonic, díky níž si zatelefonujete mnohem pohodlněji než třeba s notebookem na klíně.

 

Firma ROCCAT vzala trh s herními periferiemi útokem a velmi brzo se zařadilo k vůbec nejpopulárnějším výrobcům na našem trhu. Strategie firmy je promyšlena do posledního detailu, jak svědčí i prostý obal klávesnice. Polystyrenové vycpávky po stranách, průhledy na samotnou klávesnici, tak přesně takhle by měl vypadat dokonalý marketing. V balení kromě klávesnice najdete i tři sady různě barevných vyměnitelných tlačítek pro makra. Jejich použití vám pak usnadní plastový měnič kláves s logem ROCCAT. Výměna je snadná, přesto je klasické černé provedení rozhodně nejpovedenější. 

 A to není vše. V balení je i mikrofon, který je možné připojit ze strany ke klávesnici. Kvalita mikrofonu je solidní, ale přesto na běžný headset už díky své poloze nemá. Samozřejmostí je podsvícení s možností volby intenzity a LCD displej. Ten je bohužel na rozdíl od Logitechu především na okrasu, jeho možnosti jsou totiž velmi střídmé. Omezují se na systémový manažer výkonu a sledování vaší pošty. Skutečná síla se pak ukáže po nainstalování ovladačů, protože možnosti nastavení jsou neuvěřitelné. Vše je podáno velmi přehledně, a vy tak máte možnosti nastavit celkem 820 pozic pro svá makra.

Podkategorie