Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Herní model klávesnice Roccat Arvo od firmy Roccat je podstatně kompaktnější a skladnější než model Valo. Přesto disponuje velmi solidními vlastnostmi za velmi dobrou cenu. Design je vcelku prostý a kromě pár detailů se neliší od běžných kancelářských příbuzných.

 Klávesnice je robustní a může se pochlubit velmi dobrou kvalitou zpracování i použitými materiály. Hlavní rozdíl je ve třech programovatelných tlačítkách umístěných pod mezerníkem. Ta lze snadno ovládat palcem a podle našeho názoru jde o jedno z vůbec nejlepších umístění „extra“ tlačítek na klávesnici. K jejich ovládání totiž není nutný žádný přehmat. Natavit makra můžete i pro část kláves na Num padu. 

Opět stejně jako v případě modelu Valo, máte veškeré možnosti nastavení přehledně na dosah přes intuitivní rozhraní ovladačů. Roccat Arvo je zlatá střední cesta mezi klávesnicemi. Kompaktní, ale výkonný a zároveň vysoce kvalitní. Roccat Arvo osloví nejen herní fanatiky, ale i klasiky, kteří si s moderními klávesnicemi ještě moc nepotykali.