Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Co je to Mobile High-Definition Link?

Prohlédněte si obsah mobilu na větší obrazovce díky technologii MHL neboli Mobile High-Definition Link pro multimediální přenos. Díky ní přístroje, které jsou pro ni vybavené, snadno propojíte za použití datových kabelů a můžete si užít obsah telefonu na nepoměrně větší obrazovce. Tímto způsobem je také možné sledovat videa, hrát hry, brouzdat po webu či připojit k telefonu bezdrátovou klávesnici a myš pomocí bluetoth.

 

 

 

Už jste vyzkoušeli Widi displej?

Pomocí této technologie, kterou vyvinula firma Intel, můžete například v rámci domácí WiFi sítě propojit více přístrojů a využívat jejich monitory a obrazovky různými způsoby. Můžete tak například filmy uložené v notebooku bez nutnosti propojování kabely sledovat na větší obrazovce televize. Případně můžete na PC pracovat a zároveň z něj dítěti pouštět na televizi oblíbenou pohádku uloženou v jeho paměti.

 

Dvě utkání najednou? Proč ne.

Model EH-TW6000W umožňuje projekci dvou různých obrazů zároveň prostřednictvím funkce rozdělení projekční plochy, což uvítají především uživatelé, kteří hrají videohry pro více hráčů nebo sledují dvě sportovní události najednou.

NejVyprodej.cz

Nejlepší výprodeje!

Zvitezime.cz

Zahrajte si nejlepší flash hry zdarma. Soutěžte o zajímavé ceny!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!