Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Co je to Mobile High-Definition Link?

Prohlédněte si obsah mobilu na větší obrazovce díky technologii MHL neboli Mobile High-Definition Link pro multimediální přenos. Díky ní přístroje, které jsou pro ni vybavené, snadno propojíte za použití datových kabelů a můžete si užít obsah telefonu na nepoměrně větší obrazovce. Tímto způsobem je také možné sledovat videa, hrát hry, brouzdat po webu či připojit k telefonu bezdrátovou klávesnici a myš pomocí bluetoth.

 

 

 

Už jste vyzkoušeli Widi displej?

Pomocí této technologie, kterou vyvinula firma Intel, můžete například v rámci domácí WiFi sítě propojit více přístrojů a využívat jejich monitory a obrazovky různými způsoby. Můžete tak například filmy uložené v notebooku bez nutnosti propojování kabely sledovat na větší obrazovce televize. Případně můžete na PC pracovat a zároveň z něj dítěti pouštět na televizi oblíbenou pohádku uloženou v jeho paměti.

 

Dvě utkání najednou? Proč ne.

Model EH-TW6000W umožňuje projekci dvou různých obrazů zároveň prostřednictvím funkce rozdělení projekční plochy, což uvítají především uživatelé, kteří hrají videohry pro více hráčů nebo sledují dvě sportovní události najednou.