Notebooky, Tablety, Stolní počítače. Trendy a Novinky.

Propojte se s tabletem či telefonem a tiskněte přímo z cest.

Už jste slyšeli o aplikacích sprint či Cloud print? Pokud ne, je to škoda, protože přicházíte o další možnosti, jak využít moderní tiskárny a jejich dovednosti. Jde vlastně o aplikace, které umožňují bezdrátový tisk z inteligentních telefonů a tabletů. Dokážou to například bezdrátové tiskárny Epson. Třeba typ XP-305 a to díky programu Epson sprint. Stačí stáhnout a nainstalovat tuto bezplatnou aplikaci a jste připraveni na tisk webových stránek, dokumentů Microsoft Office, fotografií a souborů PDF v domácí nebo malé kancelářské síti. Můžete také skenovat dokumenty a ukládat soubory do vašeho zařízení. Podobnou technologii hledejte také pod označením Cloud Print, která umožňuje tisk na cestách ze smartphonu nebo tabletu prostřednictvím programů Gmail pro mobilní zařízení. Google Docs pro mobilní zařízení a dalších podporovaných aplikací. Tiskněte bez ovladačů a kabelů. Uživatelé zařízení firmy Apple mohou takto tisknout přímo z iPadu, iPhonu či iPodu touch pomocí aplikace AirPrint.

 

 

 

Jsou elegantní a spolehlivé

Tak jako jiná zařízení tohoto typu je i tiskárna HP Deskjet 6525 kompaktní a nenáročná na místo, takže nebudete mít problém pro ni doma najít umístění. Výrobci si navíc dávají záležet i na jejich designovém zpracování, takže nové tiskárny vašemu domovu rozhodně ostudu neudělají. Tiskárna HP Deskjet 6525 s barevným dotykovým displejem, která rovněž disponuje wi-fi připojeným mnoha možnostmi tisku a dalších funkcí se navíc i pohodlně ovládá.

 

WiFi i u tiskáren? Samozřejmě

To, co tiskárny dokážou, se dá ukázat například na standardní tiskárně MG5250 Pixma od firmy Canon. Jde o multifunkční zařízení doplněné automatickým oboustranným inkoustovým tiskem ve vysoké kvalitě. Tiskne navíc nejen na papír různého formátu a tloušťky, ale umí potiskovat i disky. Model mimo jiné obsahuje integrovanou wi-fi, díky níž dokáže komunikovat s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti. Získáte s ním rychlejší přístup k funkcím pomocí intuitivního rozhraní a displeje s úhlopříčkou o velikosti šest centimetrů typu TFT. 

 Fotografie si na ní přitom můžete vytisknout až do rozlišení 9600 dpi, skenování zvládá až do rozlišení 2400 x 4800 dpi a navíc můžete vytisknout snímky z filmů nebo domácího videa ve Full HD kvalitě. K tisku fotografií z domácích tiskáren výrobci dodávají velké množství spotřebního materiálu v podobě barevných tonerů a fotopapírů v různých rozměrech, takže se během pár chvil můžete doma těšit z fotografií v profesionální kvalitě.